Hakkımızda

Riva Konutları, 2014 yılından bugüne Ortaca'nın çeşitli bölgelerinde yüzlerce daire, çok sayıda işyeri ve konut projesini hayata geçirdi. Kuruluşundan bugüne, sektöründeki ilkleriyle sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü.

8 yıllık bilgi, birikim ve deneyimini estetik, teknoloji, kalite ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oldu.

Hizmetlerimiz

İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

MÜTEAHHİTLİK

2016'dan bu yana imza attığı katma değeri yüksek projeler ve özgün tasarımları adından söz ettiren şirketimiz, inşaat sektöründeki edinimlerini tüm paydaşlarına aktarmaya devam ediyor.

İncele

YAP - SAT PROJELER

Hayata geçirdiği projelerde yaşam standartlarını çizgi üstüne taşımayı başaran Riva Konutları, farklı mimarisi ile dikkat çekmeyi başarmış tüm ihtiyaçlara cevap veren projelere imza atmaktadır.

İncele

EMLAK DANIŞMANLIK

2014 yılından bugüne kadar Riva Konutları, Ortaca'nın emlak sektöründe yatırımcılarına öncülük ederek yaşam alanlarının seçimlerinde de yardımcı olmaktadır.

İncele

Satıştaki Projeler

Projelerin tamamında yenilikçi ve modern teknolojileri kullanarak yeni nesil konut ve yapıları inşa etmeye devam ediyoruz.

Riva 11 Konutları

Lüks Havuzlu Daireler

Riva Konutları 13. Etap

Riva Konutları 13. Etap

Riva 9 Etap Villaları

2+1 Dubleks Havuzlu Lüks Villa